fr

Laminowanie rzęs polega na ich odżywieniu, uniesieniu i lekkim podkręceniu. Zabieg ten korzystnie wpływa na rzęsy oraz jest dla nich w stu procentach bezpieczny.

Jak wygląda zabieg laminowania rzęs:

  1. Kosmetyczka oczyszcza twarz, odtłuszcza rzęsy i zabezpiecza dolne rzęsy przed sklejeniem z górnymi.

  2. Następnie rzęsy nakręcane są na sylikonowy wałeczek nałożony na górną powiekę. Później nakłada się na nie odpowiedni preparat i to on sprawia, że rzęsy stają się grubsze, gęstsze i na dodatek wzmocnione.

  3. Po wyschnięciu preparatu nakładana jest farbka, która nadaje im kolor.

  4. Na sam koniec nakładamy keratynę, która utrwala zabieg.

Pielęgnacja rzęs po laminowaniu:

Po zabiegu nie powinno się co najmniej przez dobę moczyć oczu. Później należy dbać o rzęsy tak, jak zawsze.

Cały zabieg trwa maksymalnie 1,5 godziny.

Botox rzęs

Botox na rzęsy to naturalny sposób na odżywienie rzęs i najczęściej przeprowadzany jest w trakcie laminacji rzęs. W efekcie tych dwóch zabiegów, można cieszyć się podkręconymi i grubszymi rzęsami, których wygląd pozostaje naturalny.

Składniki aktywne używane podczas zabiegu:

  • kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym,

  • keratyna,

  • kolagen, sprawia, że rzęsy stają się elastyczne i gładkie, chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,

  • pantenol, który zawiera witaminę B,

  • tokoferol – antyoksydant o działaniu odmładzającym i przedłużającym cykl życia rzęs,

  • olejek arganowy – cudowny eliksir młodości, opóźniający efekty starzenia, przyspieszający porost włosów, wzmacniający i nawilżający.

Laminacja brwi

Zabieg polega na trwałej zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego, który ma wpływ na wiązania dwusiarczkowe. W pierwszym etapie rozrywa je, a następnie tworzy nowe.

Łuska włoska zostaje otwarta, dlatego ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja. Obowiązkowe jest zastosowanie preparatów silnie regenerujących, które w składzie zawierają keratynę oraz olejki roślinne. Dodatkowo produkty te poprawiają kondycję oraz elastyczność włoska, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają włoskom blask.

Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji w domu po zabiegu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków.

Zabieg można uzupełnić farbowaniem, henną oraz regulacją.

Czas trwania zabiegu to około 45 minut .