Zapraszamy Państwa do gabinetu medycyny estetycznej estetMACULA, w którym oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. zabiegi z kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, botox oraz peptydową terapię włosów DR.CYJ Hair Filler. Medycyna estetyczna pozwala na poprawę wyglądu oraz spowolnienie procesów starzenia się skóry w sposób bezpieczny i co najważniejsze skuteczny. Klienci decydują się na pomoc lekarza medycy estetycznej w celu korekty pewnych mankamentów urody, np. blizn lub przebarwień. W większości przypadków wystarczy małoinwazyjny zabieg, aby poprawić to, co przeszkadzało w wyglądzie od wielu lat. Dbając o kondycję swojej skóry, dbasz również o komfort psychiczny.

Zachęcamy do skorzystania przygotowanej przez nas oferty zabiegów na twarz oraz ciało. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do telefonicznego, e-mailowego lub osobistego kontaktu z gabinetem.

O nas

fr

Centrum Zdrowia i Estetyki estetMACULA powstało na bazie istniejącej od 1999 roku
Poradni Okulistycznej dla Dzieci i Dorosłych.
Medycyna estetyczna w obecnym czasie oferuje szeroką gamę zabiegów pozwalających zarówno poprawić aktualny stan naszego wyglądu, jak również pozwalających na profilaktykę, spowolnienie procesów starzenia się naszego ciała.
Umożliwia również korektę różnych defektów estetycznych jak blizny, rozstępy, przebarwienia itp. Zabiegi medycyny estetycznej, w odróżnieniu do chirurgii plastycznej, są bardziej bezpieczne i mniej inwazyjne.
Jako, że starzenie skóry rozpoczyna się już około 25 roku życia,
warto w każdym wieku postawić bądź na profilaktykę, bądź na poprawę aktualnego stanu naszej skóry.
Zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nasz gabinet zabiegów.