Zapraszamy Państwa do gabinetu medycyny estetycznej estetMACULA, w którym oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. zabiegi z kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, botoks oraz peptydową terapię włosów. Medycyna estetyczna pozwala na poprawę wyglądu oraz spowolnienie procesów starzenia się skóry w sposób bezpieczny. Klienci decydują się na pomoc lekarza medycy estetycznej w celu korekty pewnych mankamentów urody, np. blizn lub przebarwień. W większości przypadków wystarczy małoinwazyjny zabieg, aby poprawić to, co przeszkadzało w wyglądzie od wielu lat. Dbając o kondycję swojej skóry, dbają Państwo również o komfort psychiczny.

Zachęcamy do skorzystania przygotowanej przez nas oferty zabiegów na twarz oraz ciało. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do telefonicznego, e-mailowego lub osobistego kontaktu z gabinetem.

fr

O nas

Centrum Zdrowia i Estetyki estetMACULA w Piekarach Śląskich niedaleko Bytomia powstało na bazie istniejącej od 1999 roku Poradni Okulistycznej dla Dzieci i Dorosłych. Medycyna estetyczna w obecnym czasie oferuje szeroką gamę zabiegów pozwalających zarówno poprawić aktualny stan naszego wyglądu, jak również wdrożenie profilaktyki i spowolnienie procesów starzenia się naszego ciała. Poszczególne procedury umożliwiają także korektę różnych defektów estetycznych jak blizny, rozstępy, przebarwienia itp. Zabiegi medycyny estetycznej, w odróżnieniu od chirurgii plastycznej, są bardziej bezpieczne i mniej inwazyjne.

Jako że starzenie skóry rozpoczyna się już około 25 roku życia, warto w każdym wieku postawić bądź na profilaktykę, bądź na poprawę aktualnego stanu naszej skóry.

Zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nasz gabinet zabiegów.

Czy warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Jeśli różnego rodzaju niedoskonałości skóry przeszkadzają Państwu w codziennym funkcjonowaniu, niekorzystanie wpływają na Państwa psychikę i pewność siebie, być może warto zastanowić się nad wizytą u lekarza medycyny estetycznej. Nawet niewielkie ingerencje mogą pozytywnie wpłynąć na jakość życia. Przykładem może być plastyka powiek, która nie tylko niweluje zmęczony wygląd twarzy, ale także poszerza pole widzenia ograniczone przez nadmiar skóry wokół oczu.

Jak przebiega pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej?

Pierwsza wizyta w naszej klinice medycyny estetycznej to przede wszystkim dokładny wywiad z pacjentem na temat jego oczekiwań i potrzeb. Po dokładnej ocenie stanu skóry pacjenta jesteśmy w stanie zaproponować mu dopasowane do niego zabiegi. W czasie wizyty ustalamy także, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do bezpiecznego przeprowadzenia wybranej procedury. Dbamy o to, by nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie w czasie wykonywanego zabiegu. Z tego powodu poszczególne jego etapy zostają dokładnie z Państwem omówione. Jeśli zabieg wymaga dodatkowego przygotowania ze strony pacjenta, udzielamy mu szczegółowych instrukcji.