Zabiegi odmładzające stosowane na twarz są coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze. Współczesna technologia sprawia także, że są coraz bardziej bezpieczne dla pacjentów i pacjentek. Jednym z takich zabiegów jest wampirzy lifting, który dzięki wykorzystaniu własnej krwi, pozwala spłycić zmarszczki i poprawić gęstość skóry.

Efekty zabiegu są widoczne po kilku dniach

Znany pod tajemniczą nazwą wampirzy lifting, został spopularyzowany przez gwiazdy światowego formatu, które od lat stosują go za oceanem. Zabieg ten, swoją nazwę zawdzięcza zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, które jest odwirowane z pobranej wcześniej krwi pacjenta, a następnie wstrzykiwane pod skórę na twarzy lub dekolcie.

Sama procedura, w zależności od obszaru, trwa od 30 minut do godziny i jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, a pierwsze efekty stają się widoczne po kilku dniach. Jeśli zależy Ci na poprawie wyglądu skóry i bezpiecznym sposobie odmłodzenia twarzy to zachęcamy do skorzystania z wampirzego liftingu w Piekarach Śląskich.

Zalety stosowania wampirzego liftingu

Wykorzystanie własnego osocza bogatopłytkowego pozwala zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznych u klientek, co czyni z wampirzego liftingu jeden z najbezpieczniejszych zabiegów stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej. Ponadto, osocze charakteryzuje się właściwościami, które pozwalają na odnowę komórek skóry.

W wyniku zabiegu, skóra staje się bardziej elastyczna, promienna i gładsza, co przekłada się na odmłodzony wygląd twarzy. Zmarszczki wokół oczu, na czole, policzkach lub dekolcie oraz blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne, a napięcie skóry wyraźnie się poprawia. Dodatkowo, wzmaga się synteza kolagenu, dzięki czemu uzyskany efekt utrzymuje się wiele miesięcy.