fr

Zapraszamy Państwa do salonu optycznego należącego do Centrum Okulistyczno-Optycznego Macula w Piekarach Śląskich. Świadczymy badania okulistyczne prywatnie, jak również w ramach NFZ. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań okulistycznych u dorosłych i dzieci. Pracujący w naszym salonie optycy są doświadczeni w dobieraniu szkieł i oprawek. Dołożą wszelkich starań, by klient znalazł w salonie idealną dla siebie parę okularów. Satysfakcja i komfort klienta są dla nas priorytetem, dlatego też profesjonalna obsługa jest dla nas wyjątkowo ważna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy zakup okularów na raty. Często przeprowadzamy też różne akcje promocyjne, dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego salonu optycznego oraz do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

W Centrum Macula działa również gabinet medycyny estetycznej. Przeprowadzane w nim zabiegi dotyczą również okulistyki estetycznej, tj. korekcji powiek i skóry wokół oczu, której nadmiar może zawęzić pole widzenia.

Oferta salonu optycznego

Oferta naszego salonu optycznego jest bogata: znajdą u nas Państwo m.in. specjalne, nowoczesne szkła do jazdy samochodem, okulary z powłoką antyrefleksyjną polecane podczas pracy przed komputerem, a także soczewki progresywne. Mamy rozbudowaną ofertę szkieł okularowych, m.in. szkła fotochromowe, XTRActive i polaryzacyjne. W naszym salonie można również zaopatrzyć się w akcesoria do pielęgnacji okularów, etui, krople do oczu, a także chusteczki pomagające w przypadku częstego parowania szkieł. Oferujemy wiele damskich i męskich oprawek do okularów – do wyboru jest ich ponad 1000 – w różnym zakresie cenowym. Są to oprawki popularnych marek, np. Massi Eyewear, a także marek luksusowych takich jak Guess, Ana Hickmann czy Carolina Herrera. Co istotne, na miejscu przeprowadzamy badania okulistyczne wykonywane przez doświadczonych okulistów. Ofertę okularów, a także pełną diagnostykę i badania adresujemy nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci i młodzieży.

Okulista dziecięcy

Zdajemy sobie sprawę, że praca z najmłodszymi pacjentami wymaga cierpliwości, pogody ducha i życzliwości. Staramy się, aby każda z wizyt u okulisty dziecięcego odbywała się w przyjaznej, komfortowej dla pacjenta atmosferze. Należy pamiętać, że wczesne wykrycie wady wzroku jest niezwykle istotne w zapobieganiu jej rozwojowi lub jego spowolnieniu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę oprawek stworzonych specjalnie dla najmłodszych. Są one wykonane z lekkich i odpornych na złamania tworzyw w wielu zróżnicowanych wzorach i kolorach. Proponujemy także modele z gumką, która zabezpiecza okulary przed zsuwaniem się w czasie zabawy.