fr

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale jak i spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg polecany dla kobiet i mężczyzn.

Cały zabieg trwa ok. 30 min, jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Zaleca się wykonania 4 serii zabiegów, co dwa tygodnie, a dla podtrzymania efektu zabieg przypominający po 6 miesiącach.
Przebieg zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i nim nie jest wskazane picie alkoholu. Kuracja z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ, w przeciwieństwie do mezoterapii, wymaga mniej wkłuć.

Bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Efekt jest widoczny przez rok a po tym okresie terapię należy powtórzyć.

Przeciwwskazania

Kobiety w ciąży i karmiące, osoby poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.