Oczyszczanie wodorowe to nowoczesna procedura kosmetologiczna zapewniająca nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry, ale także jej odżywienie, dotlenienie, wygładzenie i poprawę jej elastyczności. Zabieg składa się z kilku etapów, które pozytywnie wpływają na ogólny stan cery i przygotowują ją do dalszych procedur z zakresu medycyny estetycznej.

Efekty oczyszczania skóry aktywnym wodorem

Czego można spodziewać się po zabiegu? Cera po zakończonej procedurze jest gładka, mocno nawilżona i ujędrniona. Oczyszczanie aktywnym wodorem powoduje jednak chwilowe zaczerwienienie, więc nie radzimy wykonywać go bezpośrednio przed wielkim wyjściem. W takich przypadkach proponujemy skorzystanie z zabiegu bankietowego. Aby utrzymać jak najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie serii zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Dzięki temu możliwa będzie trwała poprawa kondycji skóry i redukcja przebarwień.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu?

Efekty oczyszczania wodorowego obejmują zarówno natychmiastową poprawę wyglądu skóry, jak i długotrwałą poprawę jej kondycji. Jest ona spowodowana neutralizacją wolnych rodników przyczyniających się do starzenia się cery. Zabieg poleca się osobom o szarej, zmęczonej cerze z oznakami przedwczesnego starzenia. Procedura jest pomocna także w walce z trądzikiem – oczyszcza pory i reguluje wydzielanie sebum.

W celu umówienia wizyty w naszym gabinecie w Piekarach Śląskich zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.