Proponujemy zabieg liftingujący, który bazuje na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Jest to idealny zabieg bankietowy dający natychmiastowe efekty, nie powodując przy tym podrażnień. Delikatnie wygładza skórę bez silnego złuszczania czy zaczerwienienia. Co więcej, cera po zabiegu jest rozświetlona i promienna. Zabieg wpływa nie tylko na stan oraz wygląd cery, ale także trwałość i nieskazitelność wieczorowego makijażu. Nasze centrum znajduje się w Piekarach Śląskich, ale współpracujemy również z klientkami z okolic, np. z Bytomia.

Dlaczego zastosowanie kwasu glicyryzynowego sprawdza się w zabiegu bankietowym?

Zabiegi bankietowe na bazie kwasu glicyryzynowego cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientek. Glicyryzyna jest dobrze tolerowana przez skórę i, co najistotniejsze w tego rodzaju zabiegach, nie powoduje skutków ubocznych i podrażnień. Działa łagodząco na cerę oraz wspomaga gojenie się ran czy wyprysków. Zastosowanie glicyryzyny, podobnie jak zabieg z kwasem hialuronowym, silnie nawilża i ujędrnia skórę. Po zakończonym zabiegu można zauważyć spłycenie niewielkich zmarszczek. Kwas glicyryzynowy świetnie sprawdza się w zabiegu bankietowym ze względu na swoje szybkie działanie bez skutków ubocznych.

Jak przebiega zabieg bankietowy?

Ujędrniający zabieg bankietowy, który Państwu proponujemy, polega na aplikacji na skórę preparatu z kwasem glicyryzynowym w stężeniu 10% i wykonaniu masażu twarzy. Aby ułatwić wchłonięcie przez skórę składników aktywnych, aplikowana jest okluzja z maski foliowej. Po ok. 20 min preparat zostaje usunięty, a na twarz nakładana jest maska pielęgnująca. Ostatnim krokiem jest nałożenie serum, które klientka otrzymuje również do stosowania w pielęgnacji domowej, aby podtrzymać efekt zabiegu bankietowego. Serum stosuje się dwa razy dziennie. Seria zabiegów obejmuje dwie wizyty w naszym centrum, które powinny odbyć się w ok. dwutygodniowym odstępie. Procedura nie wymaga rekonwalescencji, a jej efekty utrzymują się nawet pół roku.