Zabieg idealny dla osób, które zmagają się z nadmierną utratą włosów oraz pogorszeniem ich kondycji. Polega na ostrzykiwaniu skóry głowy odpowiednio dobranymi substancjami leczniczymi, które wzmacniają cebulki i odżywiają włosy. W efekcie włosy odrastają znacznie szybciej oraz zwiększają swoją objętość. Przestają przedwcześnie wypadać oraz stają się zdrowsze.

1. RRS XL Hair Mezokoktajl do biostymulacji wzrostu włosów, poprawy jego struktury i kondycji. Składniki aktywne: 3 mg/ml HA kwasu hialuronowego, czynnik wzrostu, 17 aminokwasów, 9 mikroelementów,7 witamin: vit. B12, vit. B9, vit.B3, vit. B5, vit.A, vit.E, vit.B8, terpeny, kwasy tłuszczowe, flawonoidy, antyoksydanty.

2. Dermaheal HL to koktajl do skóry głowy, działający regenerująco i pobudzająco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia.
3. Dr Cyj jest to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów, który skutecznie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.
Dr Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych ze stabilizowanym kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.
Zabieg z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, odnawia mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując przy tym skórę głowy.

Dr Cyj – Efekty:

Pierwsze zauważalne efekty widoczne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów, składających się na kompletny program zabiegowy. Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA. Pobudza wzrost nowych włosów – szczególnie w fazie anagenu.
Zabieg rekomendujemy dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu.