Wypełnianie kwasem hialuronowym umożliwia korekcję umiarkowanie głębokich i głębokich bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek, „chomiczków” oraz przeprowadzenie wolumetrii policzków. Kwas hialuronowy, działając na poziomie macierzy międzykomórkowej, reguluje nawilżenie i elastyczność skóry. Odpowiedni stopień usieciowania umożliwia dłuższy czas utrzymywania się kwasu hialuronowego – nawet przez 6-9 miesięcy. Poprawnie wykonany zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a jego pierwsze rezultaty widoczne są natychmiast po zakończeniu procedury.
Oferujemy również inne zabiegi przeciwstarzeniowe wykorzystujące m.in. stymulatory tkankowe. Pierwsza wizyta w naszym centrum obejmuje przede wszystkim rozmowę z klientem, rozpoznane jego potrzeb i oczekiwań. Na podstawie uzyskanych informacji jesteśmy w stanie zaproponować konkretną procedurę, która umożliwi osiągnięcie upragnionych przez klienta rezultatów.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, odpowiedzialną za utrzymanie prawidłowego nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry. W momencie gwałtownego spadku jego poziomu w organizmie, który naturalnie występuje ok. 45 roku życia, zaczynają pojawiać się zmarszczki. Wypełnianie usieciowanym kwasem hialuronowym pozwala nie tylko pozbyć się bruzd, ale także pobudzić komórki do regeneracji. Wykorzystanie usieciowanej postaci kwasu hialuronowego zapewnia trwalszy efekt zabiegu. Dlaczego? Stworzone za pomocą środków sieciujących silne połączenia między cząsteczkami kwasu utrudniają działanie hialuronidazy – enzymu rozpuszczającego kwas hialuronowy.

Jak wygląda zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym?

Po przeprowadzeniu konsultacji, która poprzedza każdy z naszych zabiegów, aplikujemy na twarz pacjenta krem znieczulający, który niweluje dyskomfort w czasie wprowadzania preparatu. Samo wypełnianie kwasem hialuronowym przebiega na jego wstrzyknięciu w wyznaczony obszar na twarzy pacjentki za pomocą mikrokaniuli, tj. elastycznej, gładko zakończonej igły. Jej zastosowanie minimalizuje ryzyko pojawienia się drobnych siniaków czy zaczerwienienia.
Zachęcamy do wizyty w naszym centrum w pobliżu Bytomia. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.